Apie mus

UAB „Daigelis“ įkurta 2011 metais. Idėja gimė iš asmeninės patirties ir nesėkmių – tuometė rinka nepatenkino augintojų poreikio įsigyti geros kokybės daigus ir iš jų užauginti puikius augalus.Mūsų tikslas nuo pat pradžių buvo ir yra pateikti  Lietuvos ir Latvijos augintojams kokybiškus gėlių daigus, kartu pasiūlyti ir paketą kitų produktų sėkmingam jūsų verslui – vazonėlius, trąšas  ir pagalbines medžiagas, kurios reikalingos auginant gėles – vienoje vietoje.

Pradėdami verslą patys sau pasakėme – kokybė, patikimumas, punktualumas, prieinama kaina ir …dar kartą kokybė. Šių principų giežtai laikomės ir laikysimės. Mūsų manymu, kokybė apima visumą – kokybiški gėlių daigai, kokybiški papildomi produktai (trąšos, vazonai ir kitos medžiagos), kokybiška logistika. Be abejonės, ir tai, ko nesiūlo joks kitas daigų tiekėjas – kokybiškas augintojų konsultavimas ir švietimas seminarų ir atvirų durų dienų su užsienio kompanijų atstovais organizavimas.

Siekdami savo tikslų įgyvendinimo ir norėdami padėti jums tinkamai startuoti sezono pradžioje, mes pristatome gėlių daigus tiesiai iki Jūsų šiltnamio.

Patikimumą suprantame kaip besąlygišką kliento užsakymo įvykdymą. Nuo 2011-ųjų, kantriai dirbdami ir būdami atidūs užsitarnavome Lietuvos ir Latvijos gėlių augintojų pasitikėjimą, kurį labai vertiname. Gerbiame ir branginame kiekvieną savo klientą, nesvarbu, ar esate didelio gėlininkystės ūkio savininkas, ar mažyčio gėlyno šeimininkas. Visi esate mums vienodai svarbūs.  

UAB Daigelis“ Lietuvoje ir Latvijoje atstovauja šias gėlių daigų augintojų kompanijas :

„Schneider“– vienmečių ir daugiamečių gėlių, augalų ir daržovių daigai – visa tai jau naujuose kataloguose. Profesionaliems augintojams skirtos gėlių sėklos, kurias kaip tik ir naudoja patys „Schneider“ šiltnamiai savo produkcijai.

„Koppe“ – visas Elatior tipo begonijų daigų asortimentas, kurį rasite  kataloge.

„Selecta One“ – šeimos įmonė yra viena iš vegetatyviai daugintų augalų pasaulinių lyderių. 

„P vd Haak“ – kurių specializacija – išskirtinai pelargonijos.

„DHMI“ – (prekės ženklas DIAMANTINA) – dipladenijų daigai.

„Allplant“– platus ir gausus pasirinkimas daugiamečių gėlių.

„Gediflora“ – krūminės chrizantemos.

Logo_AllPlant_2016_FC pat
UAB „Daigelis“ kartu atstovauja ir Olandijos kompanijos „Van Iperen International“ dukterinę įmonę „Eurosolids Nederland“Pabrėžiame, kad tai – Olandijoje sukurtos ir gaminamos trąšos, kurias naudoja Olandijos ir dar 60-ies pasaulio šalių gėlininkystės ir kitų žemės ūkio šakų atstovai.

Tikime jūsų ir savo sėkme, o dirbdami drauge neabejojame, kad pasiekti rezultatai bus džiaugsmo ir įkvėpimo šaltinis.

UAB „Daigelis“ pateisins kiekvieno gėlių augintojo lūkesčius.